ЦСКА се наложи с 3:0 (25:17, 25:20, 25:18) над Черно море БАСК (Варна) в мач

...

ЦСКА се оказа прекалено силен за баските

ЦСКА се наложи с 3:0 (25:17, 25:20, 25:18) над Черно море БАСК (Варна) в мач от 18-ия кръг на Суперлигата в зала " Христо Борисов " във Варна. Това е победа №13 за състезателите на Сашо Попов и 13-а загуба за " баските ".

Преди изиграването на останалите мачове от кръга ЦСКА заема трета позиция във краткотрайното класиране с 13 победи, 5 загуби и 43 точки, а Черно море е на девето място в таблицата с 5 победи, 13 загуби и 17 точки, написа bgvolleyball.com.

Срещата в морската столица не беше изключително сложна за гостите от София, които поеха самодейността от началото. Без особени компликации те завоюваха първия гейм. Във втората част волейболистите на Виктор Карагьозов демонстрираха зъби и даже поведоха при 9-8, само че не съумяха да задържат преднината си. След 2-0 гейма в интерес на ЦСКА дуелът просто се доигра.

В идващия кръг на 13 февруари (вторник) ЦСКА гостува на Левски, а на 17 февруари (събота) Черно море БАСК е посетител на Добруджа 07 в Добрич.
Източник: petel.bg